Yin Yapı Lojistik İnşaat;

Yin Yapı Lojistik, turizm ve inşaat sektöründeki tecrübeleriyle kendilerini kabul ettirmiş yöneticileri tarafından, 2011 yılında kurulmuştur. Mülkiyeti Şirketimize ait olan yaklaşık 150.000 m2 lik,7.000 adet araç stoklama kapasitesine sahip sahamız ile hem yerli hem de yabancı otomobil üreticilerine hizmet vermekteyiz.

Yin Yapı Lojistik, bütün alt yapı ve üst yapı yatırımları tamamlanmış, gümrüklü-gümrüksüz antrepolarıyla ve uzman kadrosu ile, araç Lojistiğinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretebilen bir anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

Yin Yapı Lojistik, 2016 yılında başlayan ve 2017 yılının ilk çeyreğinde biten yatırımıyla, Lojistik sektörünün önemli bir parçası olan PDI hattını da devreye alarak müşterilerine bu hizmeti de ayni yerde vermenin avantajına sahip nadir şirketlerden biridir.2500 m2 lik kapalı alanda yapılan PDI(SON KALİTE KONTROL) hizmetleriyle, Lojistik sektörünün öncü firmalarından biri olmayı hak eden YİNYAPI Lojistik bu hizmetlerini uzman bir kadro ile yerine getirmektedir.

Aynı saha içerisinde yer alan idari ve sosyal donatı eklentilerimizle müşterilerimize, yerinde işyeri ve ofis olanakları sunulmaktadır. Müşterilerimiz, kendi iş yönetimlerini bu ofis ve eklentilerde her türlü konforu ve altyapısı tamamlanmış bir düzen içerisinde sağlayabilmektedirler.

Yin Yapı Lojistik Kullar/Başiskele/Kocaeli yerleşkesinde, gerek stoklama sahalarında ve gerekse PDI yapılan kapalı alanlarında en yüksek düzeyde işçi sağlığı ve iş güvenliği yönergeleri büyük bir titizlikle yerine getirilmekte ve uygulaması titizlikle kontrol edilmektedir.

Saha aydınlatması ve 24 saat kamera izlemeleriyle, kaliteden ödün vermemeyi gerekli kılan bütün detayları en ince ayrıntısına kadar yerine getiren Yin Yapı Lojistik, müşteri odaklı memnuniyeti ön plana koyan bir anlayışla çalışmaktadır.

Kurumsal yapısıyla, sektörde kendini kabul ettiren Yin Yapı Lojistik, bütünleşik hizmet alabileceğiniz, hizmetin her aşamasının düşünülüp planlandığı saha ve eklenti avantajlarıyla öncü bir işletme olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.